فراخوان عضویت در انجمن صنفی کارفرمایی نقشه برداری و فناوری های مکانی استان آذربایجان شرقی

مهندسان نقشه بردار و فعالان حوزه فناوری های مکانی در استان آذربایجان شرقی همواره با مشکلات صنفی عدیده ای روبرو بوده اند. این مشکلات در سالهای اخیر با توجه به تورم افسار گسیخته و عدم افزایش درآمدهای این قشر شکل جدی تری به خود گرفته است. از این رو برخی از پیشکسوتان و فعالان این صنف بر آن شدند تا در جهت هم افزایی و تشریک مساعی انجمنی با نام انجمن صنفی کارفرمایی نقشه برداری و فناوری های مکانی استان آذربایجان شرقی تشکیل دهند.

عضویت در انجمن صنفی نقشه برداری و فناوری های مکانی

از تمام فعالان این رشته در استان آذربایجان شرقی دعوت به عضویت در این انجمن می شود. برای عضویت در انجمن کافی است فرم عضویت را دانلود کرده و پس از پرینت آن را پر کنید. سپس می توانید آن را به واحد تفکیک طبقاتی سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی تحویل دهید.

همکاران محترم همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۴۳۰۳۰۵۰۲، ۰۹۳۶۳۲۹۰۴۱۰ و ۰۹۱۴۴۰۳۲۸۳۹ و یا به آدرس خیابان امام خمینى میدان ساعت به سمت مصلى جنب پارکینگ طبقاتى تربیت بازار بزرگ تربیت زیرزمین پلاک 7/2 کد پستى 5133836716 تماس حاصل فرمایند. همچنین می توانید از طریق پست به آدرسهای مذکور فرم خود را ارسال فرمایید.

همچنین فعالان محترم این رشته در سایر شهرستانهای استان آذربایجان شرقی برای هماهنگی با شماره تلفنهای زیر با نماینده شهرستانها تماس بگیرند:

میانه مهندس رنجبرى 09144244020

مراغه مهندس وطن دوست 09143216330

سراب مهندس عظیم زاده 09904330167

عجب شیر، بناب، مراغه مهندس بشارتی ۰۹۱۴۹۹۹۴۱۹۸

جلفا و ارس مهندس واعظى 09146165540

اهر مهندس تاروردى پور 09143910339

مرند مهندس پورایوبى 09143910339

سایر پل های ارتباطی انجمن صنفی

از تمامی همکاران محترم دعوت می شود جهت هم فکری با سایر نقشه برداران در گروه واتساپ و تلگرام انجمن عضو شوند. همچنین تا زمان راه اندازی وبسایت انجمن آخرین رویدادها از طریق این وبسایت به اطلاع عموم می رسد.

آگهی فراخوان تاسیس انجمن صنفی کارفرمایی نقشه برداری و فناوری های مکانی

به اطلاع همکاران محترم می رساند که آگهی فراخوان تاسیس انجمن صنفی چاپ شده است. متن آگهی به شرح زیر است:

آگهی فراخوان تأسیس انجمن صنفی کارفرمایی نقشه برداری و فناوری های مکانی استان آذربایجان شرقی
به استناد ماده 131 قانون کارو بند 2 ماده 7 آئین نامه چگونگی تشکیل، حدود وظایف و اختیارات انجمن های صنفی و کانون های مربوط مصوب مورخ 03-08-89 هیأت وزیران، انجمن صنفی کارفرمایی با عنوان فوق در شرف تأسیس می باشد. لذا بدینوسیله از کلیه کارفرمایان نقشه برداری و فناوری های مکانی استان دعوت می شود در صورت تمایل به عضویت، از تاریخ انتشار این اطلاعیه ظرف یک هفته از تاریخ درج آگهی درخواست کتبی خود را به اعضای هیأت موسس آقای سیامک علمی_ آقای فرزین عاشوری _ آقای علیرضا رحیمی تحویل و یا با شماره همراه 09143030502 تماس حاصل نمایند.
هیأت موسس انجمن صنفی کارفرمایی نقشه برداری و فناوری های مکانی استان آذربایجان شرقی

آگهی تاسیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *